UA-127046841-1

Masz problem z oświetleniem stołów podczas eventów czy imprez okolicznościowych?

Skontaktuj się z nami a pomożemy rozwiązać Twój problem zapewniając najlepsze rozwiązanie i wyjątkową atmosferę podczas organizowanych przez Ciebie uroczystości.
Wynajem bezprzewodowych lamp led
Oferujemy wynajem stołowych lamp bezprzewodowych LED, które umilą każdą chwilę spędzoną podczas imprezy okolicznościowej,
od uroczystości weselnej po prywatne, kameralne spotkanie w gronie znajomych.

1. Nasze lampy bezprzewodowe możesz ustawić w dowolnie wybranym miejscu. Nie potrzebujesz gniazd elektrycznych a kable elektryczne nie będą plątać się pod nogami Gości. 

2. Masz możliwość ustawienia 16-u różnych kolorów w 3-ech poziomach jasności. To Ty decydujesz jaki kolor światła i jaki poziom jasności ma być użyty podczas Twojej uroczystości. 
3. Czas świecenia światła jest wystarczająco długi aby rozjaśnić stoły od zmierzchu aż do białego rana, min 24 godziny na najniższym poziomie świecenia, 16 godzin - na najwyższym. 
4. Są bezpieczniejsze od świec - nie martwisz się o bezpieczeństwo nawet najbardziej rozrywkowych Gości, brak ryzyka pożaru. 
5. Dzięki podwyższonej szczelności opraw (IP44 - ochrona przed pyłem powyżej 1mm i wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków) lampy mogą być wykorzystane na zewnątrz nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. 
6. Masz do wyboru wiele ciekawych kształtów i wzorów z Kolekcji Quartz i Opal, które z pewnością dobierzesz do miejsca i wystroju otoczenia, w którym organizowana jest Twoja uroczystość. 
7. Nie musisz martwić się o odbiór lamp przed i po imprezie, zrobimy to za Ciebie. Wszystkie lampy przed uroczystością będą naładowane i gotowe do użycia. 


Lampy dostępne z miesięcznym wyprzedzeniem na terenie województwa mazowieckiego.
W przypadku innej lokalizacji prosimy o kontakt.
Aby dowiedzieć się więcej na temat szczegółowej oferty i warunków wynajmu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem
+48 507 425 565 lub przez poniższy formularz kontaktowy.


Kontakt:
bismart 

tel. +48 507 425 565   
e-mail: info@bismart.com.pl

Dane do przelewów:
ING Bank Śląski 45 1050 1025 1000 0092 3709 5782
NIP: 5342127901

Copyright ©2017 bismart. Wszelkie prawa zastrzeżone